Panel ścienny ze stalową okładziną Corten

Panele okładzin stalowych Corten Zyskujemy wspaniałe prace z wielu willi, apartamentów, krajobrazu, budynków mieszkalnych, budynków komercyjnych, projektów przemysłowych na świecie i zdobywając wielkie szacunki i satysfakcję od większości partnerów biznesowych.corten okładziny stalowe

Szczegóły produktu

Corten Steel ProductsPanel ścienny ze stalową okładziną Corten


Typ produktu

Stal odporna na korozję lub stal odporna na korozję atmosferę

Marki

Keenhai ( Keenhai )

Kolor

Rdza czerwony lub RAL Kolor, Dulex Color, itp. Dostosowane.

Proces

Cięcie, wykrawanie CNC, cięcie laserowe, gięcie, spawanie, malowanie.

Obróbka powierzchni

Malowane proszkowo, opryskiwanie PE, PVDF, anodowane, ziarno drewna i elektroforeza

Projekt wzoru

Dostosowany, projekt ODM

Grubość

1,5 mm, 2,0 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 3,5 mm, 4,0 mm, 5,0 mm, 6,0 mm itp.

Certyfikaty

SGS, UL ISO 9001:2000, CE, KYNAR 500, itp

Aplikacji

Okładzina ścienna na zewnątrz i wewnątrz, ekran, panel drzwi, ogrodzenie, rzeźba zewnętrzna, garnek plantatora, skrzynka pocztowa itp.

Funkcji

Wilgocidowód, nie blaknąć, wysoka szybkość pochłaniania dźwięku, dobre rozpraszanie ciepła, łatwe przetwarzanie, promieniowanie UV.


Dlaczego warto wybrać stal Corten:

Stal Corten jest najbardziej popularne materiały szeroko stosowane w architektonicznym systemie okładzin ściennych i projektów architektonicznych dekoracji, ponieważ jego wspaniałe cechy: długi durabilty, ecnomy w budżecie, stać się najbardziej wykonalne metale w porównaniu do innych metali.

 

Okładzina stalowa Corten

O nas:

Keenhai Z profesjonalnym i doświadczonym projektowaniem, inżynierią, zespołem produkcyjnym, zaawansowanym sprzętem do wytwarzania, cięciem laserowym, wykrawaniem CNC, cięciem CNC, gięciem panelowym, gięciem profilowym, walcowaniem profili, linią do malowania proszku, piecem do poszycia próżniowego, zaawansowanym systemem zarządzania produkcją, zapewnia duże zaufanie i zdolność do spełnienia większości wysokiej klasy i dużych wymagań różnych projektów architektonicznych i budowlanych.


Okładzina stalowa Corten

Dlaczego warto wybrać nas:

 Professional:Nasz profesjonalny zespół R&D spełnia Twoje wymagania dotyczące OEM/ODM dla projektów dekoracyjnych ze stali nierdzewnej lub dekoracji ze stali nierdzewnej.

Informacje zwrotne w czasie:Twoje zapytanie zostanie udzielone w ciągu 24 godzin.

Kontrola jakości:Zaawansowany system zarządzania produkcją, zarządzanie kontrolą jakości, zatwierdzony przez ISO9001.

Czas realizacji:Silne i doświadczone moce produkcyjne i zaawansowane zarządzanie produkcją dają nam pewność co do szybkiego czasu realizacji produkcji

Serwis posprzedażny:Nasz dział posprzedażny może pomóc Ci uporać się z wszelkimi problemami, gdy otrzymałeś nasze produkty.

Okładzina stalowa Corten

Jeśli jesteś zadowolony z projektu panelu ściennego okładziny ze stali corten na sprzedaż, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Jako jeden z wiodących producentów i dostawców paneli fasadowych Corten Steel w Chinach, możemy zapewnić Cię o jego jakości i rozsądnej cenie. Ponadto usługa dostosowana jest również obsługiwana.
Hot Tags: corten panel ścienny okładziny stalowej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, cena, dostosowane, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like